Кристиан Костов ни направи истински щастливи!
Кристиан Костов доказа, че няма невъзможни неща. Момчето, родено в Москва, избра да представи България на песенния конкурс. Той остана втори. Събра 615 точки, с което си гарантира среброто. Но българи и публика са категорични, че той заслужаваше златото. Защото 17-годишния певец е истински боец. Той излезнал на сцената с висока температура. Бил на антибиотик и от екипа се страхували, чя няма да успее да пее дори. „Той изстина. Давахме му антибиотик. Страхувахме се, че няма да може да излезе на сцената и да пее”, каза в интервюто неговата продуцентка Саня Армутлиева. А малкия Крис сподели още, че Саня и екипа не му дава нито да гледа телевизия, нито да чете новините преди изпълнението си. Кристиан Костов, по тийнейджърски се тръшна, че за малко не успял да грабне приза. Същото се случи и на Х фактор, където таланта му бе открит. В шоуто по Нова телевизия той също остана втори. Но пък се радва от сърце на успеха на португалеца. „Радвам се за Салвадор. Той е страхотен”, не таи злост в сърцето си младия талант. По време на изпълнението на българина не е имало фойерверки, заради скромния бюджет на БНТ, твърди Армутлиева. Но въпреки това жури и публика оцениха безспорните вокални качества, харизма и магнетизма на българчето, родено в Москва. „Адреналинът ми помогна да се справя с болестта. Нищо не мислех, единствено да изпея песента”, обясни изпълнителят. Според упорит слух обаче той гласен да стане победител. [caption id="attachment_98685" align="alignright" width="300"]
Кристиан Костов спечели уникалното второ място[/caption] Но заради участието му в руски конкурс на о. Крим преди три години му отнели победата. За потребителите от Фейсбук и повечето българи обаче Кристиан Костов е реалния победител на Евровизия 2017.
Людмила Велинова
Остави коментар