Насладете им се
Дали за да задоволят егото си или пък, защото обществото изисква от тях, чалгаджийките все по-често парадират с лъскави возила не само в клиповете към песните си, а и в реалния живот. Всъщност преобладаваща част от тях не биха могли да си позволят подобни коли с хонорарите, които получават, но пък за сметка на това съумяват да си хванат богати гаджета, които да плащат за глезотиите им. [caption id="attachment_8914" align="aligncenter" width="300"]
Ивана позира до луксозно Bentley[/caption] В нередки случаи освен в клиповете, чалгаджийките позират до лъскавите си возила и по бензиностанциите, докато профучават към поредното населено място, в което имат участие. [caption id="attachment_8915" align="aligncenter" width="300"]
Любимата марка автомобил на Глория е "Мерцедес"[/caption] Преди време например Ивана позира до колекционерско Bugatti, което така и не стана ясно дали е взето под наем или пък е на някой от мъжете в нейния живот. [caption id="attachment_8916" align="aligncenter" width="300"]
Андреа и Кубрат също залагат на "Мерцедес"[/caption] Преди време в интернет пространството бе публикувана нейна снимка, на която се вижда как гордо се е подпряла на луксозно Bentley. [caption id="attachment_8918" align="aligncenter" width="300"]
Преслава позира до Aston Martin[/caption] Примата на поп фолка Глория пък за нищо на света не заменя любимата си марка автомобили „Мерцедес” (или поне на този етап от живота си). На Мерцедес SLK пък залагат фолк певицата Андреа и нейният приятел Кубрат Пулев. Една от най-вървежните изпълнителки в поп фолк гилдията – Преслава пък позира до супер луксозния автомобил Aston Martin, който ни е добре познат от филмите за Джеймс Бонд. На Преси също доста й отива това луксозно возило.
Kliuki.ws
Остави коментар