Моделката е с най-ниския хонорар, Багата – с най-високия
Златка Димитрова безспорно се изложи най-много в къщата на ВИП Брадър, а взе май-малкия хонорар. Моделката се е съгласила да я правят на маймуна срещу 15 000 лева – точно колкото взеха и тризначките. Явно кариерата на Злати не е във възход, за да се съгласи на тази оферта, отбеляза ПРАВДА.БГ. [caption id="attachment_9095" align="alignright" width="222"]
Злати взе 15 бона[/caption] Злати коментира, че приятелят й плаща квартирата, а тя си купува дрехи. В това отношение Николета Лозанова я превъзхожда хиляди пъти, тъй като футболната половинка се радва на ангажименти и изкарва прилични пари. За жалост Злати няма този късмет и се снима за доста по-малко. Е, в началото й давали едва по 300 лева, което си е едно нищо. След короната на “Пл*ймейт” обаче хонорарите й скочили двойно и тройно. Сега изкарвала добри пари, но пак не минава без финансовата помощ от страна на приятелят си Миро. Интересно е да отбележим, че Злати каза пред Кристина Патрашкова как никога не е била с богаташ и никой не я издържал. Това обаче не е точно така.
Kliuki.ws
Остави коментар