Жените в Къщата не били първи красавици
Панайот продължава с бисерите. Въпреки че вече веднъж го изгониха, той не спира да дразни съквартирантите. Пред Миро и Никола първият красавец на Гълъбово коментира, че жените в Къщата не били първи красавици. [caption id="attachment_9172" align="alignright" width="300"]
Пацата не харесва жените в Къщата[/caption] Нека припомним обаче, че в Изповедалнята той сподели, че Лили и Цеце са много красиви. За тризначките Вяра, Надежда и Любов не се изказа много ласкаво, като ги сравни с омачкани чаршафи. На въпроса на Биг Брадър какво има предвид, той отговори, че имали бръчки и целулит. При всички положения Лили няма да му обърне внимание, а за Цеце – да не говорим. Въпреки това, Пацо смята Миро и Лестер за конкуренция и се опитва да ги настрои против дамите. Така той би имал по-големи шансове да целуне и някой друг, освен Пеню. Пацата не пропусна да се пробва и с дъщерите на Дими. Той го попита направо дали го приема за зет. Дими тактично го отразя с коментара, че той има добра душа, но не може да бъде само с една жена. Този коментар задоволи напълно любопитството на Пацата и той се почувства като истински Дон Жуан, писа bigbrother.bg.
Kliuki.ws
Остави коментар