Турчин преследвал сервитьорката във Фейсбук
Камелия разказа за неприятните си премеждия във Фейсбук, от които още не се отърсила. Преди време се запознала с някакъв турчин в социалната мрежа и започнали да си пишат редовно. Двамата се сприятелили, но в един момент мъжът започнал да я ревнува неистово от всички и да й забранява да си пише с други мъже. В един момент съвсем полудял и започнал да я плаши с убийство. Оттогава Камелия избягва да използва Фейсбук [caption id="attachment_8714" align="alignleft" width="300"]
Люси и Камелия[/caption] и има лошо мнение за социалната мрежа, писа vipbrother.bg. Според потребителите Камелия сама си е виновна, защото гледала само парите: “Камелия се мята на врата на всеки с пари!” Дали това е така, ние не можем да кажем. Незнайно защо обаче приятелката на Люси предизвика доста негативни коментари в мрежата покрай престоя си в къщата на ВИП Брадър. Мнозина подозират, че се интересува само от парите на Люси. В чувствата на певицата всички са сигурни, но не и в чувствата на Камелия. Люси се харесва повече и на зрителите, докато на Камелия никой не се доверява. Подозират, че харесва мъжете повече от приятелката си и дори си пада по Орлин. Двамата били прекалено близки, отбеляза и Любен Дилов.
Kliuki.ws
Остави коментар