Анджелина в паника: Остават ми само 3 години живот!

https://kliuki.ws/zvezdi/andzhelina-v-panika-ostavat-mi-samo-3-godini-zhivot/190599 Kliuki.ws
Анджелина в паника: Остават ми само 3 години живот!

Мегазвездата в ужас да не я сполети съдбата на майка й

Шок и ужас тресат Анджелина Джоли. Холивудската звезда е в паника, че умира и е твърдо убедена, че й остават едва три години живот. [caption id="attachment_30260" align="alignleft" width="300"]Анджелина в паника, че ще си отиде от рак Анджелина в паника, че ще си отиде от рак[/caption] Въпреки че си направи двойна мастектомия и планира съвсем скоро да отстрани и яйчниците си, Анджи не може да се отърси от убедеността си, че не й остава още много. Най-желаната жена на планетата е убедена, че й остават само 3 години живот. Близки до актрисата споделят, че Джоли е под огромен стрес. И е убедена, че ще си отиде съвсем скоро. Звездата дори си е направила списък с нещата, които да направи, преди да си отиде от този свят. И отказва да слуша всички, които се опитват да я убедят, че греши за живота и здравето си, пише bliasak.bg. "Тя е убедена, че каквито и мерки да вземе, ракът в крайна сметка ще я умори", разкрива близък до брюнетката. Оказва, че Анджелина изключително тежко приела факта, че след майка й и леля й почина от рак. Половинката на Брад Пит е развила такава фобия, че близките й сериозно се тревожат за психиката й. Майка на 6 деца, 37-годишната Анджелина е убедена, че най-лошото ще й се случи. И всячески се опитва да предотврати злощастната си участ. Актрисата дори е решила да се подложи на хистеректомия, за да е сигурна, че няма никакъв шанс да се разболее от рак. Въпреки това паниката й е толкова голяма, че близките й са притеснени повече за психичното й здраве, отколкото за физическото й състояние.