Андреа не иска да затварят кръчмите!(Виж какво призова)

https://kliuki.ws/zvezdi/andrea-ne-iska-da-zatvaryat-krachmitevizh-kakvo-prizova/171436 Kliuki.ws
Андреа не иска да затварят кръчмите!(Виж какво призова)

Андреа призова да не се затварят кръчмите

Скоро се очаква нощните заведения в цялата страна да хлопнат кепенците заради разпространение на коронавируса. Андреа се завърна на сцената скоро, а програмата й е пълна за края на летния сезон. Ала заради мерките против covid-19 и очакваната четвърта вълна на вируса най-вероятно няма да се изпълни. „Covid е политически проблем, не медицински. Трудно преживявам ситуацията, когато ни затворят. Не мога да стоя на едно място. [caption id="attachment_154323" align="aligncenter" width="300"]Андреа Андреа призова да не затварят заведенията[/caption] За последния месец бях в Париж и Египет", Казва бившата половинка на Кубрат Пулев. Андреа използва предните затваряния, за да запише нови парчета, които са тотални хитове. По време на последната изява на Андреа в Китен на крака при нея идват куп чалга певци – Галин, Теди Александрова, Диона. Дискотеката се пръска по шевовете, а певицата взривява публиката с изпълнение на песента „Една българска роза“ на Паша Христова. Андреа има план Б за кризата. След като затворят дискотеките, тя ще развива още повече твоя профил в социалните мрежи. От дълго време тя се изявява и като инфлуенсър и качва снимка след снимка, правени от фотографа на Наоми Кембъл –Тибор Голоб