Андреа се пусна без грим, очарова всичкиАндреа
се пусна без грим и очарова фенове и приятели. Певицата от доста време избягва да се появява в естествен вид пред камерите, но преди ден си пусна снимка, без капка грим върху лицето. За първи път певицата изглеждаше нежна и очарователна. И спечели сърцата на феновете си веднага. За разлика от колежките си, певицата не се смути да покаже естествения си вид. И за първи път от доста време наистина изглеждаше очарователно без фотошоп и грим. Андреа предизвика възхищението на всички, посетили страницата й през последните дни. Те не могат да повярват, че прелестната дама, която се усмихва така загадъчно, е половинката на Кобрата. [caption id="attachment_55096" align="alignright" width="300" class=" "]
Андреа се показа без грим, очарова всички[/caption] Андреа напоследък все по-често започна да се появява без грим, без това изобщо да попречи на визията си. Дори напротив, феновете й я засипаха в мрежата с възхищения и поздравления. И заслужено — дори без капка грим красивата блондинка изглежда още по–прелестна, миловидна и привлекателна. Отсъствието на пресилен и тежък макиаж позволи естествената красота на русолявата певица да излезе на преден план. И й спечели много положителни отзиви и коментари. Фенките, обожаващи певицата, смятат, че правилните й черти, нежните страни, естественият й поглед и семплата усмивка са огромен плюс за красивото й излъчване. Андреа пренебрегна напоследък силните гримове и позволи на естествената й красота да изплува наяве. С това натри носовете на всички, които постоянно оплюваха прелестите й в мрежата, намеквайки, че с фотошоп, силикон и много, много грим и тюлен би заприличал на русалка. Но половинката на Кобрата показа, че е красавица, че е с младежки и свеж вид и че е мечта за всеки почитател на естествената красота. А вие какво мислите за това?
Kristina Mileva
Остави коментар