Андреа се стопи след напускането на "Пайнер" (Вижте новата й визия)

https://kliuki.ws/zvezdi/andrea-se-stopi-sled-napuskaneto-na-payner-vizhte-novata-y-viziya/185449 Kliuki.ws
Андреа се стопи след напускането на "Пайнер" (Вижте новата й визия)

Андреа предизвика невероятен ефект с новата си визияАндреа

е неузнаваема. Напускането на „Пайнер” очевидно е повлияло изключително добре на половинката на Кубрат Пулев. Блондинката изглежда ослепително, а новите й снимки във Фейсбук убедително го доказват. „Ти си невероятна”, „Като чисто това си”, „Красива, прелестна, изумителна”, „Очарователна, бъди все така позитивна, усмихната и царствена”, са само част от коментарите на феновете й, които не останаха равнодушни на новите й фотоси в социалната мрежа. Определено Андреа е много по-слаба, стройна, уверена и чаровна, след като взе решението си да се оттегли от димитровградската компания. „Има неща, които вече не мога да приема в „Пайнер”. За мое добро си тръгвам от фирмата и се надявам да няма сърдити”, написа блондинката, когато през ноември миналата година напусна фирмата на Митко Пайнера. Преди нея, на тази крачка се решиха колежките й Камелия, Джина Стоева, Ивена и още няколко, чието решение също бе правилно в случая.Певицата се радва не само на нова визия, но и на подем в кариерата си. Любимата на националния ни шампион по бокс проби на запад и стана първата певица от лекия жанр, която спечели награди за „Успехи зад граница”. Гаджето на Кубрат Пулев може да се гордее, напълно заслужено, с още престижни отличия. Тя има в кариерата си и международен проект, изпълняван заедно с румънската звезда Отилия, хитмейкъра Кости и световноизвестния рапъра Шаги. Андреа не само не спира да изненадва с творческите си изяви, които вече отдавна прекрачиха границата на страната, но и с външния си вид. От няколко години красавицата е лице на редица международни компании, като например „Кристиано де Рома”, а и краси кориците на много лъскави издания у нас, и в чужбина. [caption id="attachment_74907" align="aligncenter" width="200"]Андреа е в топ форма след "Пайнер" Андреа е в топ форма след "Пайнер"[/caption] andrea2 andrea4 Бдителни фейсбукари установиха и още едно подобрение в поп фолк певицата, след „развода й” с Пайнер. Според тях тя е увеличила силикона в деколтето си, но това не само не я загрозява, а я превръща в пламенна лъвица. [caption id="attachment_74910" align="aligncenter" width="200"]Уникална! Уникална![/caption] И ако Кубрат Пулев не й предложи дълго мечтания брак, двамата са вече осем години заедно, да не стане така някой по-нахакан от него младок да му я отмъкне изпод носа.