Анджелина Джоли и Брад Пит са се разделили заради трети човек
Трети човек се е намесил в отношенията между Анджелина Джоли и Брад Пит. Нови, пикантни подробности изплуваха около раздялата им. Заради мъж най-красивата двойка в Холивуд се е разделила. И той не е кой да е, а родния брат на актрисата-Джеймс Хейвън. Отношенията между брат и сестра винаги са били плашещо интимни. А след като си размениха страстни целувки по време на раздаването на Оскарите плъзна слуха, че двамата са извършили кръвосмешение. [caption id="attachment_107461" align="aligncenter" width="300"]
Между Анджелина Джоли и Брад Пит има трети човек[/caption] Джеймс непрекъснато се натрапва в живота на Анджелина Джоли. По време на брака й с Брад Пит той нон-стоп гостува на младото семейство. А това изобщо не било по вкуса на съпруга й. Братът на холивудската звезда полагал огромни усилия да се сближи с племенниците си. И в един момент по-малките деца дори го наричали „татко”. След като се връщал от снимки Брад Пит бил потресен от това, което заварвал в дома си. Затова в медиите той коментирал, че съпругата му не се грижела за децата. Скандалите между съпрузите ставали все по-чести, като в основата винаги бил Джеймс. Анджи прощавала всичко на брат си. В един момент Брад Пит поставил условие-или той, или брат й. И развръзката е ясна. След 12-годишна връзка и две годишен брак двойката се разделя. Сега Анджелина Джоли и брат й правят всичко възможно да получат попечителство над децата. Кой е губещият в този спор не се знае. Определено Анджилина Джоли има мъж до себе си. А Брад Пит си „почива” от брака. [gallery ids="107454,107455,107456,107457,107458,107459"]
Людмила Велинова
Остави коментар