Златка Димитрова проговори чак сега за диетата си
Златка Димитрова обърна гръб на Миро и вече има нов мъж в живота си. Много от феновете я критикуват, други са на нейна страна. [caption id="attachment_114896" align="alignright" width="300"]
Златка Димитрова отслабва със супер диета[/caption] Защото плеймейтката не изостави сина си от бизнесмена, а наистина се грижи всеотдайно за него. Но никой не забрави как месеци след като стана майка за първи път, Черната Златка влезе в топ форма. Тогава я заподозряха, че веднага потърсила услугите на д-р Енчев и се подложила на липосукция. Това самата Златка отрече да е правила. Златка Димитрова е категорична, че точно за това никога не е лягала под ножа. Единствената й тайна е хранителен режим. С него свалила 18 килограма веднага след бременността си. И сега Злати е готова да помогне на последователките си и те да влезнат в топ форма, колкото и да са заети. Диетата й включва пет хранения през деня. Първата закуска е мюсли и семена с кисело мляко или вода, както и плодове. Също може да си позволите яйца, ядки и малко месо-шунка или суджук, но в умерени количества. Втората закуска е около 11 часа. Хапва банан, протеинов шейк и бадеми. Обядът е изключително въглехидратен, може и да не се консумира месо. Следобедната закуска също включва протеинов шейк, банан и шепа бадеми. Тя е накъде около 15 часа. Вечерята да не е по-късно от 20 часа. Храним се със салата и месо, може и морски дарове. През деня задължително пиете по 2-3 литра вода. „Забравяте за алкохола, газираните напитки, сладкото, тестените изкушения, както и мазните меса и храни. Трябва да помните при този хранителен режим, че не бива да смесвате продуктите, за да усвоят по-бързо. С тази диета свалих 18 кг след раждането”, обяснява Златка Димитрова. Моделката винаги дебело подчертава, че полза от гладуването няма. Истината е само в здравословното хранене.
Людмила Велинова
Остави коментар