Заразеният Любо Ганев хапва за двама!Президентът
на волейболната федерация - Любо Ганев има положителна проба за COVID-19 Волейболната легенда Любо Ганев хапва за двама, докато е под карантина заради положителен тест за коронавирус. Гигантът се изследва в петък и в момента се е самоизолирал в своя дом. Той няма никакви симптоми. [caption id="attachment_143126" align="alignright" width="300"]
Любо Ганев се лекува от коронавируса с ядене[/caption] „Всичко е шест“, сподели за шефът на българския волейбол. „Четирима човека от федерацията са болни. Може да сме се заразили в офиса. Пратих ги на изследвания. Реших и аз да се тествам.“ През последните месеци Любо Ганев се подложи многократно на PCR тестове. Те бяха свързани с негови пътувания. „Изследвал съм се 5-6 пъти. Когато разбрах за положителния резултат, изобщо не се уплаших. Да чукна на дърво, всичко наред“, добави Ганев. Не излизам никъде, работя от вкъщи, 3-4 ресторанта се грижат за това да не остана без храна”, каза още той. „Приятелката ми Кремена, детето й и синът ми също си направиха тестове. Те са отрицателни”, доволен е волейболния ас. Любимецът на феновете е притеснен от научните становища, че високите хора хващат по-лесно коронавирус и го изкарват тежко, пише „България Днес“.
Людмила Велинова
Остави коментар