Десислава или ще стане за втори път майка или трябва да забрави ММА-боце завинаги
Историята на Десислава и Зарко все още не е приключила, научи kliuki.ws. Певицата сподели в интервю пред списание Love Style, че все още има надежда голямата й любов да се превърне в приказка с щастлив край. Двамата с Светлозар Савов се чували постоянно по телефона и били наясно, че още се обичат много. До категорично решение да се съберат обаче не са стигнали – още им пречили старите нерешени проблеми, които никак не са били за пренебрегване. След „Биг Брадър ол старс” ММА боеца и тя си казали, че или ще остареят заедно или бързо трябва да забравят един за друг. Нямало да се съберат, освен, ако не е завинаги. Първата раздяла на Десислава и Зарко била толкова тежка, че двамата не искали да си причиняват още веднъж подобна емоция. Савов обаче не искал да се мести в столицата, въпреки че любимата се чувствала готова да изпита за втори път емоцията от майчинството. Певицата дори обмисляла дали да не се премести при него – в Русе. Десислава емоционално сподели, че мечтае за вълшебно хапче, за да го забрави, ако не се помирят. Мъжът, с когото била преди влизането в Къщата вече бил минало. Нещата между тях приключили съвсем естествено. Тя обаче иска да запази самоличността му в тайна. Съвсем не били верни историите, които я свързвали ту с Бирмата, ту с актуалния годеник на Джена. Фики Стораро пък виждала точно три пъти, какво оставало да завържат някаква тайна афера. [caption id="attachment_74695" align="aligncenter" width="670"]
Любовта не е достатъчна за Зарко и Десислава[/caption] За потрес на интригантите Десислава се изказа изключително ласкаво за Галена. Любимата на бившия й мъж й била много близка, толкова, че в телефона й била записана като „sister”. До преди пет години певицата не вярвала, че това е възможно. Не е ясно какво ги е разделяло тогава, но днес Десислава я смята за една от на-скъпите си приятелки.
Kliuki.ws
Остави коментар