Десислава и Ивана лапнали 20 бона от Лудогорец

https://kliuki.ws/novini/desislava-i-ivana-lapnali-20-bona-ot-ludogorec/188539 Kliuki.ws
Десислава и Ивана лапнали 20 бона от Лудогорец

Десислава и Ивана изкарали по 10 бона от Лудогорец по случай шампионската титла на тима от Лудогорец

[caption id="attachment_44193" align="alignright" width="300"]ивана Ивана и Десислава пяха за титлата на Лудогорец[/caption]

Фолк певиците Ивана и Десислава забавляваха Разград по повод третата шампионската титла на Лудогорец. Кирил Домусчиев избра двете гранддами на попфолка като за всяка от тях броил по 10 хиляди лева, разкрива столичен таблоид. Босът на Лудогорец отдавна имал слабост към Деси, тъй като тя редовно акостирала на частните му партита, където пеела всичко, което знае – соул, джаз, народна музика, чалга... За Ивана пък лобирал братът на Кирил Домусчиев – Георги, който бил нейн-дългогодишен почитател. Напоследък Десислава и Ивана не могат да се похвалят с голям брой участия и интерес към себе си, но поканата от Лудогорец дошла в точния момент.

Oт известно време певицата на народа е изпаднала в немилост пред Митко Пайнера. Тя си извоюва правото за по-големи проценти от хонорара си, но за сметка на това чалга босът я оряза откъм ефирно време в тв Планета, а също така отслаби и рекламата на продуктите й. Нищо чудно в скоро време Ивана да напусне "Пайнер" и да заложи изцяло на самостоятелното продуциране по подобие на Десислава, която си тръгна от Димитровград преди десетина години и доста успешно се справи и сама.