Димитър Бербатов влиза в новия сезон на Денсинг старс, вижте още снимки от купона
Димитър Бербатов е на път да се окаже в следващия сезон на Денсинг старс, гласи последния слух. Появата на футболиста на събитието след финала, предизвика доста коментари в мрежата. Упорито се говори, че в момента вървят преговори и с него и може да го видим на дансинга догодина. Междувременно останалите звезди се събраха за последно, преди всеки да поеме своя път отново. В клуба на Петко Димитров, наздравици вдигнаха Нана, Антон Касабов, Нели и Наско, Михаела и Светльо. След като се отърси от емоциите, Филева дори грабна микрофона и се изяви на дансинга. [caption id="attachment_45807" align="aligncenter" width="300"]
Бербатов в новия сезон на Денсинг старс?[/caption] Победителката в Денсинг старс Албена Денкова бе поздравена от всички за новата си победа, пише hotarena.net. Световната шампионка може и да отнесе упреци в социалната мрежа, че победата й е подарена, но в светлината на последните разкрития се оказа, че напълно е заслужила първото място. Упреците, че има таланта и уменията на професионален танцьор, който се изправя срещу лаик се оказаха неуместни. Всъщност Михаела Филева от години се състезава в латинотанците и дори е ходила на национални турнири. Така че в крайна сметка, май наистина по-добрата победи в Денсинг старс? Нали? [gallery ids="45798,45797,45806,45805,45804,45803,45802,45801,45800,45799"]
Kristina Mileva
Остави коментар