Ексцентричният Иво Димчев: Подпалих се по време на концерт!(Виж още)

https://kliuki.ws/zvezdi/ekscentrichniyat-ivo-dimchev-podpalih-se-po-vreme-na-koncertvizh-oshte/172437 Kliuki.ws
Ексцентричният Иво Димчев: Подпалих се по време на концерт!(Виж още)

Иво Димчев разкри една от скритите тайни на занаята си!

Ексцентричният артист Иво Димчев не е от изпълнителите, които скучаха по време на пандемията, узна HotArena. За година време той е направил цели 300 домашни концерта. Това обяви изпълнителят на „Водка“ в социалните мрежи. [caption id="attachment_149477" align="alignright" width="300"]Иво Димчев Иво Димчев "надви" пандемията с домашни концерти[/caption] „Преди една година реших, че искам да пея по домовете на хората! Два часа по-късно вече пеех в хола на Йоко Захариев. На следващия ден имах 2 концерта. После 3. И така за една година направих около 300 концерта. Снощи например пях в една кухня на един рожден ден. Зад мен се печаха едни пържоли в печката, на два пъти си подпалих задника! На масата една огромна мега вкусна баница. После ми завиха за вкъщи. Всички истерично пяхме "Водка", "Парцал", " Леден дъжд", "Еротик стар", "Пушкин" и се мятахме в екстаз. Неповторимо. За една една година се срещнах с толкова невероятни хора. Толкова много любов. Лесна, непринудена, вкусна, топла и абсолютно незабравима! Благодаря на всички, които ме поканихте и аз станах част от вашия дом, бях част от вас и вие бяхте част от мен! Ами, просто няма как, милички...“, написа в социалните мрежи той и даде заявка, че продължава с изявите си, пише Телеграф.