Зеленооката Емануела претърпя доста за сравнително краткия си житейски пътЕмануела
претърпя разводи, раздели и деца. Но пък има прекрасни синове, а малкият Димитър изпълва миговете й между работните й ангажименти, с невероятна сила. Красивото бебе, плод на любовта й с милионерския син Димитър Динев, се превърна направо в ябълката на раздора. То обаче е желано и планирано дете. Поне така написа баща му в гневно писмо до медиите. „Спрете със спекулациите! Синът ни не е случайна грешка. Двамата го планирахме, искахме го. Избрах Емануела да роди първото ми дете, защото я обичам и тя ме обича”, написа тогава богаташкото синче. Може би е бил искрен, а може и да не е ... Като достоен мъж тогава, той отрече клюката, че баща му Динко Динев поискал ДНК-тест, за да се увери, че момчето му е направил бебока на Емануела. Бившият на поп фолк певицата коментира и слухът, че олигархът бил против сина му да има дете и да продължава да живее с чалга певица., а искал неговата спътница в живота да е най-малкото със синя кръв или наследница на несметни богатства. От признанията на Димитър Динев не стана ясно дали казаното е истина или е за пред „очите на хората”. Факт е само, че звездата на „Пайнер” си има още едно синче, над което трепери. На нея ще повярваме, когато дори и през сълзи заради неудачите й в личен план, казва, че детето й е най-скъпоценния й дар. Без значение какво се случва между нея и разглезения милионерски наследник. Дори и да е преживяла всичко това, което на няколко пъти Емануела изплака по телевизионни интервюта. Драма, побой, неглижиране на семейните и бащини отговорности, намеса на приятел, и намека, че Димитър-старши има афинитет към собствения си пол, са бял кахър пред силата на майчинството. Истина или не, двамата знаят най-добре. Ясно е, играят ли много пари, трябва да се запази чистотата на морала на синчето, както го прави с всички сили ултрабогатия властелин Динко Динев. [caption id="attachment_74782" align="aligncenter" width="225"]
Димитър Динев-младши[/caption] [caption id="attachment_74783" align="aligncenter" width="300"]
Емануела държи най-голямото богатство в ръцете си[/caption] Но след всичките грозни тайни, недомлъвки и раздели, Емануела е победител.
Защото държи в ръцете си доказателството, че някога е била обичана. А това съкровище никой, никога не може да й го отнеме. Малкият Димитър е безценен, а само обичта на майката може да направи така, че след време синът на Емануела да стане добър човек. Пожелаваме й го!
Людмила Велинова
Остави коментар