Емилия: Не си правете реклама с живота ми!

https://kliuki.ws/zvezdi/emiliya-ne-si-pravete-reklama-s-zhivota-mi/188652 Kliuki.ws
Емилия: Не си правете реклама с живота ми!

Емилия скочи по повод коментари, че се разбира със свекърва си

[caption id="attachment_43149" align="alignleft" width="300"]Eмилия бясна Eмилия възмутена, не е давала интервю[/caption]

Емилия скочи с гневен пост в социалната мрежа. Фолк певицата заяви, че не си спомня да е давала интервю, в което да коментира отношенията в семейството си. Коментарът бе направен по повод ширещите се слухове, че изпълнителката е в сложни отношения със свекърва си Боряна. Майката на Коко отказвала да гледа малкия Иван и предпочитала пред него внучката си от Анелия.

Певицата уж даде интервю, в което опроверга ширещия се грозен слух, твърдейки, че всички в семейството на Коко се разбират отлично. С последния си пост обаче тя отново предизвика коментари, че отношенията й с роднините на Коко Динев далеч не са само цветя и рози.

[caption id="attachment_43150" align="alignright" width="300"]Певицата нито отхвърли, нито потвърди слуховете, че е в конфликт със свекърва си Певицата нито отхвърли, нито потвърди слуховете, че е в конфликт със свекърва си[/caption]

Що се отнася до певицата, Емилия никога не е коментирала отношения със свекърва си в публичното пространство. Певицата обаче редовно споделя колко добре се разбира с бащата на Коко — Иван, на когото е кръстен и синът й. Тя дори бе споделила клип в социалната мрежа, на който дядо и внук заедно се забавляват в Сандански. И по нищо не личеше семейството да има някакви проблеми.

Коментарите на певицата обаче не хвърлиха никаква светлина върху отношенията и с роднините на Коко. Някои дори приеха изказването й като негласно потвърждение на слуховете, че Емилия никак не се разбира с родителите на мъжа си и е във вражда със свекърва си.