Майстор-фотографът е дядо Майкъл, който няма благороднически произход
В британските издания се появиха първите официални снимки на царственото бебе Джордж. Вместо да изтръгнат естествени възклицания и разтапяне пред образа на дълбоко заспалото момченце и любящите му родители, британците са показаха като истински сноби. Поданиците на Нейно величество се разсърдиха, че до таткото на Джордж – принц Уилям, всичките царски наследници са снимани с наети професионалисти и доказани майстори на краските фотографии, а третият по линията на онаследяване-не. Първото бебе на херцозите от Кембридж обаче позира пред размазания от кеф дядо Майкъл. Заради първото си внуче бащата на Кейт е дал най-доброто от себе си, но британците побързаха да намерят огромни недостатъци на милите семейни снимки. [caption id="attachment_28927" align="aligncenter" width="300"]
Семейство като всички останали[/caption] Намериха се дори такива, които да поискат да видят повече от личицето на царственото бебе, макар по-ясно от това може да бъде снимката на Джордж като го къпят! [caption id="attachment_28928" align="aligncenter" width="300"]
Всъщност семейството е от четирима[/caption] Таткото и майката на хлапето обаче се оказаха истински модерни монарси и пет пари не дават за такива дребнави заяждания. Двамата споделиха, че снимката е правена, когато тримата са гостували на гости на неблагородния тъст и тъща. [caption id="attachment_28929" align="aligncenter" width="300"]
Първата официална снимка на Уилям[/caption] [caption id="attachment_28930" align="aligncenter" width="300"]
И първата снимка на пикник[/caption] Болезнено чувствителните на тема синя кръв британци винаги услужливо намекват, че майката и таткото на Кейт са били стюард и стюардеса. Днес двамата са интернет-милионери и живея в имение на стойност 4.8 милиона британски лири в Беркшир. Надежда Димитрова http://youtu.be/yCkrhXdmRRM
Kliuki.ws
Остави коментар