Ето го истинското име на кралското бебе!

https://kliuki.ws/klyuki/eto-go-istinskoto-ime-na-kralskoto-bebe/191052 Kliuki.ws
Ето го истинското име на кралското бебе!

Малкият сладур, който до вчера беше „бебе Кембридж”, вече си има официално и много класическо име

Кейт и Уилям измислиха име на бебенцето си. Модерната монархична двойка тотално размаза семейната традиция. Дядото е чакал цял месец, докато обявят името му на света, таткото – седмица, а малкият бъдещ крал – един ден и няколко часа! Хлапето, което до преди малко се наричаше само „бебе Кембридж” от преди малко вече е известно като Джордж Алекзандър Луис. Разбира се, наред с фамилията Уиндзор му предстоят безкраен ред титли, но важното е, че ако седне на престола на прабаба Лизи, че ще бъде наричан Джордж VII. [caption id="attachment_27136" align="aligncenter" width="300"]Бебе Джордж от сега предлага сладки бузки за пощипване! Бебе Джордж от сега предлага сладки бузки за пощипване![/caption] Малкият Гошко, както вече му викат родните форумци, направи много поданици богати. „Джордж” би всички в класациите на имена в букмейкърските къщи беше №1 по предпочитания. От днес обаче е ще е крал в дама на баба и дядо по майчина линия, защото мама и тате биха шута на традициите. Родителите на херцогинята на Кембридж бяха до Кейт и сега ще й помагат да посрещне предизвикателствата, които ще й предостави малкия ревльо с руса косица. http://youtu.be/mRTxJrXPx7U