Ето какво послание остави Пол Уокър на феновете и почитателите си!

https://kliuki.ws/tya-i-toy/eto-kakvo-poslanie-ostavi-pol-uokar-na-fenovete-i-pochitatelite-si/189785 Kliuki.ws
Ето какво послание остави Пол Уокър на феновете и почитателите си!

Ето това послание остави незабравимия Пол Уокер на феновете си по целия свят!

Днес целия свят плаче, заради един толкова нелеп инцидент, който изтри завинаги името на Пол Уокер между живите. Многобройните му фенове по целия свят не спират да тъгуват за него и социалните мрежи и интернет пространството е пълно с коментари и дълги дискусии около случилото си. [caption id="attachment_35363" align="alignright" width="216"]pol-walker Пол Уокър намери смъртта си на пътя[/caption]   Но едно послание не спира днес цял ден да обикаля фейсбук, а то е именно мъдрите думи, които Пол остави завинаги на вскички ни. Посланието му гласи " Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах"- "Раul Walker". Както днес по- рано Кliuki.ws ви съобщи главният герой от "Бързи и яростни" се разби със страхото бързата си кола вчера вечерта в Санта Кларина. Като че ли Пол е предчувствал какво ще му се случи и е оставил предварително послание на верните си фенове по целия свят. Всички го познаваме като страхотен актьор и човек и със сигурност ще остане в сърцата ни с незабравимите си сцени от сериала "Бързи и яростни".   [caption id="attachment_35418" align="aligncenter" width="300"]Просто невероятен! Просто невероятен![/caption]