Ето защо Светлана Гущерова ражда трето!

https://kliuki.ws/zvezdi/eto-zashto-svetlana-gushterova-razhda-treto/169645 Kliuki.ws
Ето защо Светлана Гущерова ражда трето!

Светлана Гущерова ражда по време на светлия християнски празник

Светлана Гущерова изпълни плана си. Силиконката мечтаеше за голямо семейство и най-малко три деца. Рапорт приет... Само че не се знае пола на милионерския наследник. Но определено се знае какво име ще носи. Тозъ път на дневен ред е таткото и то ще бъде кръстено на него. Решението е окончателно. А по терка си бившата Гонзовица отново се е консултирала с личния си астролог кога точно да се пръкне на бял свят бебока. [caption id="attachment_163513" align="aligncenter" width="282"]Светлана Гущерова Светлана Гущерова ражда трето[/caption] Богаташката фамилия вече се радва на две отрочета-дъщеря и син, кръстени на нейния свекър. Той обаче е обърнал мощен гръб на Светлето и почти не е виждал внучетата си. Изцяло се е насочил към втората си жена и нейните наследници. Причината екс червения депутат да не ги поглежда е, че не може да диша бившата плеймейтка, съскат злите езици. Заради което Светлето се напъва да ражда пред година две, а дано си осигури вечно присъствие в тузарската фамилия. Тунингованата мадама треперела като лист да не бъде изритана като предишната жена на Хриси- Мара Отварачката, доверяват близки до семейството. Затова правела каквото й се нареди, а децата кръщавала на свекъра и сега на мъжа си. Чалгарката Мария също не бе долюбвана от Добромир Гущеров и семейството се разпадна. Там повлияха и други фактори, като кръшкането на чалгарката и това, че не дари пухкавия си мъж с наследник, но Светлето не можела да се успокои. Заради което се навила на трето, така да си осигури всемирно благополучие во веки веков, шушукат из публичното пространство. Източник: Лупа.бг