Галена отсвири Митко Пайнера
Галена отново бойкотира шефа си. Хитовата изпълнителка не уважи 28-ия рожден ден на музикална компания „Пайнер”. Фирменият купон бе в заведение край Харманли. [caption id="attachment_107482" align="alignright" width="300"]
Галена бойкотира шефа си[/caption] Цяла армия от силиконови певици се появи на партито, но Галена я нямаше. Припомняме, че преди две години половинката на Галин Вафлата се разсърди на боса си. Защото не стана певица на годината, а най-мечтаната статуетка отново грабна Преслава. След което тя и гласовитката от Добрич, с която бяха приятелка, повече не си проговориха. "Повече никога няма да отида на тази церемония! Взех това решение, защото вече не намирам смисъл. Работя усилено, за да съм изпълнител със собствен стил. Тези награди се раздават по не особено ясни критерии на принцип отпреди 15 години. Статуетките са важни за хора, които трябва да бъдат лансирани с цел повече работа, а аз отказвам ангажименти, за да съм със семейството си, или за тези, които притежанието на статуетки храни егото им", коментира тогава Галена. С постъпката си фолкаджийката показа, че не иска да ходи и на фирмени партита. Митко Пайнера обаче не бил във възторг от инатливата певица. Едва ли музикалният продуцент ще накаже служителката си. Но той ще има категоричен разговор с нея, за да й покаже, че подобни своеволия не са по вкуса му. Митко Пайнера е строг, но справедлив. И управлява с твърда ръка фирмата си, иначе няма как да узапти един куп красиви жени на едно място толкова години. Мария също отсъствала от фирменото парти. Миньончето на поп фолка обаче го прави от години. Защото отказва да сяда на една маса с по-малко популярни колежки. Галин и Коцето също отсвирили купона на Митко Пайнера. Бившият брадър се оправдал със заетостта си в дискотеката си в Студентски град. За Галин обаче се носи слух, че също бил обиден. Той се смятал достоен за чалга награда, а досега не е получил нито една статуетка.
Людмила Велинова
Остави коментар