Грозно: Джулиана Гани избухна срещу Енджи Касабие (Виж какви думи й изсъска)

https://kliuki.ws/zvezdi/grozno-dzhuliana-gani-izbuhna-sreshtu-endzhi-kasabie-vizh-kakvi-dumi-y-izsaska/181468 Kliuki.ws
Грозно: Джулиана Гани избухна срещу Енджи Касабие (Виж какви думи й изсъска)

С приятелството на Джулиана Гани и Енджи Касабие е свършено

Снощи Джулиана Гани грозно избухна срещу Енджи Касабие. Гордостта на пластичната хирургия въстана срещу нея заради дребен, на пръв поглед, повод. Причината 26-годишната силиконка да избухне срещу диетоложката е нейната номинация. Ливанската докторка заяви в Изповедалнята, че е най-достойна да спечели формата е Марги Хранова. [caption id="attachment_104597" align="alignright" width="300"]Джулиана Гани Край на приятелството на Джулиана Гани и Енджи Касабие[/caption] За нея естрадната прима е широко скроена, не се звездее, твърде земна е и никога не отказва мисия. Нито помощ, а се грижи за всички като майка. Това изобщо не се понрави на тунингованата миска. Плеймейтката каза отново, че си има майка и не одобрява поведението на Марги Хранова. „Ти изобщо не си ми вече приятелка! Щом защитаваш Марги Хранова и я предлагаш за победител!Тя е лицемерна и много притворна!Изобщо не е модел за подражание! Кога стана толкова близка с нея? Отиди при Сашка и нея и легни на дивана, между тях”, изсъска в лицето на Енджи силиконката. И веднага скочи от масата, като не спираше да обикаля из спалнята и да намила. Джулиана Гани простно заля с омраза ливанката. В спалнята се заоплаква на полузаспалия шеф Петров. Той веднага включи и в синхрон с нея започна да напада Енджи Касабие. И то точно на рождения й ден. Което предизвика искрени сълзи в очите на диетоложката. Но дори и това не спря нахъсаната Джулиана Гани и лютия готвач. Те не спряха да я заливат с помия от грозни думи. „Тази лицемерка, не мога да я търпя повече! С нищо не мога да си говоря за нея! Тя винаги плаче, винаги! Защо се прави на многожалната Геновева? Сега ще види коя съм аз!”, изстреля още Джулиана Гани. В публичното пространство обаче изобщо не одобриха реакцията на плеймейтката. Мнозина от зрителите я намират за злобна и дразнещо каканижеща. Освен това смятат, че е прекалено нагла, арогантна и самодоволна в преценките си за останалите в Къщата. Маниерът й да се оплаква и да разказва подробно на всички защо е постъпила по един или друг начин, също й е отвратителен, смятат във форумите.