Има ли ВИП-ки във ВИП Брадър?
ВИП Брадър е шоу за звезди. Има ли такива в Къщата, не спират да се питат зрителите. Доказателствата са красноречиви. И те не се в полза на ВИП-овете в Къщата. Още с влизането в шоуто, певицата Мария ни натрапва, че е дама. Но това не зависи от скъпарските чанти и дрехите, които носи. [caption id="attachment_103452" align="alignright" width="300"]
Има ли звезди във ВИП Брадър?[/caption] Фолкаджийката първа нападна в Къщата „приятелката си” Мегз. Като даде три бона за благотворителност и намекна, че бизнесмените трябва да я последват. Мегз се засегна и обвини фолкаджийката, че изкарва пари не само с песни. Мария пък я захапа, че е психопатка и нейните „роклички” струват само 70 лева. „Няма да се гърбя цял живот, някой да ми уронва престижа”, твърда е пайнерката. И в това е проблема. Защото голяма част от т.нар. звезди мислят, че са нещо велико, пише Днес.бг. Във ВИП Брадър Мария се изповяда колко й е тежко от раздялата с Християн Гущеров. Как кракът й не стъпвал в клуб, как мъжа й я обиждал, как жилището й било на кредит, как няма пари за училището на дъщеря си и се молила да й купят кола, как си брояла стотинките в магазина. Аха да получи съчувствие, само че нещата не се връзват. Уж бедна, а на събития се появява с тоалет, чанта и бижута многократно надхвърлящи таксата на дъщеря й в скъпарското школо.В най-бедния си период се хвали в мрежата с кадри от Сен Тропе, от скъпарския Риц и тузарски рожден дан на Марая в Слънчака? И най-глупавото бе да използва като претекст дъщеря си, за да не изпълнява мисии във ВИП Брадър? При положение, че се мятка разголена и по сутиен на участия. Мегз също не печели от войната с Мария. Колкото и да ни убеждава дизайнерката, че сама е постигнала всичко, това е приказка за наивници. Много й се иска на плеймейтката Джулиана Гани да е ВИП-ка. Само че такива като нея живеят в свят на корони, където те са големи звезди. Тогава защо сама се хвали и не прие факта, че остана извън класацията във ВИП Брадър конкурса за красота?!
Людмила Велинова
Остави коментар