Анелия е приета по спешност в болница
Поп фолк дивата обаче вече е извън болничното заведение. И снощи даде всичко от себе си, за да се превъплати в ролята на рок гиганта Пол Стенли. Само че не бе достатъчно, за да се слее в него. Колегата й Дарин Ангелов само я поздрави за смелостта, че от болничното легло веднага е скочила на сцената на „Капките”. [caption id="attachment_164313" align="aligncenter" width="300"]
Ето защо Анелия влезнала в болница[/caption] Анелия никога не се е оплаквала от здравословни проблеми. Затова недоумение буди влизането й в болничното заведение. Въпреки че екс жената на Коко Динев има навика да крие личния си живот, все пак всепобеждаващата клюка издаде вероятната причина. Наскоро певицата заяви, че е щастливо обвързана. Тя дори се изнесе да живее в къщата на новия си любим. След серия несполучливи връзки пайнерката сподели единствено, че е щастлива с новата си любов. Стана ясно, че гаджето й не е случайно. Той е Любо Захаринов, който върти хазартен бизнес и има верига хазартни зали. Анелия има една дъщеря от връзката си Динев, гаджето й също имал деца от предишната си връзка. Но певицата забременяла от него и направила спонтанен аборт, доверява източник, близък до средите на поп фолка. Истината не е потвърдена, нито отречена от Анелия. Но пък слухът се подсилва от факта, че за месец май изпълнителката е редуцирала изявите си, докато предишния месец участията й бяха на макс. Това още повече засилва предположението, че Ани е загубила нещо ценно и сега иска да прекара повече време с новата си любов.
Людмила Велинова
Остави коментар