Ивайла Бакалова води класацията на обезобразените с пластични операции миски
Ивайла Бакалова вече не прилича на себе си. Миската се обезобрази с хирургически интервенции. Моделката реши да се разкраси, но се получи обратния ефект. [caption id="attachment_114778" align="alignright" width="300"]
Ивайла Бакалова се обезобрази с пластични операции[/caption] Ивайла Бакалова наду джуки и заприлича на ужилена от ято разгневени оси. Манекенката отдавна е известна с пристрастията си към пластичните операции. Ивайла си сложи и допълнително силикон в пазвата, за да има по-пищен бюст. С единствената цел да фокусира вниманието върху себе си. Варненката от години живее и развива бизнес в Дубай. В богатото арабско емирство тя се занимава с недвижими имоти и се чувства добре. Идва си в България, но не иска да остава у нас. Според думите й, защото българите се интересували само от това какво яде и с кого си ляга, а не от състоянието й. Заради хорската завист и злоба тя предпочита да е далеч от родината. Наталия Гуркова също попада сред обезобразените с козметични интервенции. Наталия Гуркова е от бившите носителки на титлата Мис България, които погубиха красотата си от суета. Дори и най-красивата жена, която прави кариера с външния си вид, все търси кусурите си под лупа. Не е ли доволна от разкрасителните процедури, песащава и пластичния хирург. Съпругата на диамантения бос Джордже Михалевич изпитва неутолим глад да ляга под ножа. Натъпка пазвата си със силикон, направи лицето си като пластмасова кукла. И не се спира. Но според близки те ъ от предишната й хубост няма и следа. Теди Бургазлиева бе най-красивата българка за 2002 г. Тогава тя спечели титлата на Мис България. Животът й е като на филм. Прави страхотна кариера като модел. Омъжва се за по-големия син на легендарния футболист Стойчо Младенов-Александър.Но скоро се развежда. След поредица от трагични събития заминава в Америка и се жени повторно. Сега Теодора Бургазлиева се опитва да убеди всички, че е щастлива емигрантка. Но някогашното нежно цвете се е превърнало в...целулозна кукла. Не че не е хубава, но е ...малко плашеща. „Вина” за което имат пластичните корекции.
Людмила Велинова
Остави коментар