Жанета Осипова отново се е отдала на дълбокомислени размисли!
На екзистенциални философски размисли се е отдала участничката във „Фермата“ Жанета Осипова. [caption id="attachment_143386" align="alignright" width="300"]
Жанета Осипова не спира да философства[/caption] След като се подложи на фермерски битки и селски премеждия, плеймейтката отново се върна към, светския си лъскав начин на живот. От седмица тя се препича край турския курорт Мармарис, откъдето ръси мъдрости. „Природата използва човешкото въображение за това, че да продължи своята творческа работа. - Луиджи Пирандело“, цитира Осипова под своя разголена снимка, пише „България Днес“. Плеймейтката не спря да разсъждава и след като излезе от селскостопанското шоу „Фермата”. Тогва тя каза, че вътре в играта сее опитвала да подтисне егото си. В същността си тя била една скромна жена, нодругите не спират дая мислят за егоцентрична. Въпреки че много държала на външнияси вид, във „Фермата” се научила да не държи само на опаковката. Желанието й вече било да се занимава с бизнес, да се развива и да се променя, заяви тогава Жанета Осипова. И, както е видно от всичко около нея, тя не спира да се развива.
Людмила Велинова
Остави коментар