Жаси от „Сделка или не” ще се бръкне дълбоко за първия учебен ден на децата си
Жасмина Тошкова, която стана известна покрай шоуто „Сделка или не”, се похвали, че е изпратила две от децата си Ариа и Зеки на училище. [caption id="attachment_155060" align="alignright" width="280"]
Жаси от „Сделка или не” пръска луди пари за първия учебен ден на децата си[/caption] Красавицата е избрала най-скъпото родно школо, което е Англо-американското училище. Таксата само за едно дете е около 50 бона на година. Общо за двете семейството на блондинката цака около 100 бона, което е наистина внушителна сума. Разбира се, парите идват от богатия мъж на многодетната майка. Татко на хлапетата е милионера Ариф Маджид, който е представител за България на KFC, веригата за рибни ястия „Нордзее” и поничките „Дънкин Донътс”. Двамата има още една дъщеря Изабела, но тя все още ходи на градина, пише „Уикенд“. В престижното Англо-американското училище учат предимно деца на дипломати и имотни бизнесмени, а таксата е доста сериозна. Тя започва от 23 000 евро на година, като в тази сума не се включва транспортът и извънкласните занимания на учениците. С тях сумата набъбва на около 50 000 лева, които бизнесменът Ариф Маджид плаща с кеф.
Людмила Велинова
Остави коментар