Каката на Сузанита я попиля: Тя е объркано дете, но грешките са само нейни! (Още за скандала)

https://kliuki.ws/zvezdi/kakata-na-suzanita-ya-popilya-tya-e-obarkano-dete-no-greshkite-sa-samo-neyni-oshte-za-skandala/181786 Kliuki.ws
Каката на Сузанита я попиля: Тя е объркано дете, но грешките са само нейни! (Още за скандала)

Каката на Сузанита не одобрява поведението й

Каката на Сузанита остро критикува скандалната певица. Александра, както е името й, не одобрява поведението на по-малката си родственица. [caption id="attachment_103110" align="aligncenter" width="300"]Сузанита Каката на Сузанита я попиля[/caption] Докато Сузанита влиза от скандал в скандал, нейната по-голяма сестра е сериозна и отговорна. Тя учи в Лондон, мениджмънт на музикалната индустрия и събитията. Малката щерка на Орхан Мурад не остава хората равнодушни с поведението си. След песента й „Буда и Луцифер” , за която се разбра че е крадена, около нея ври и кипи. Тя направи дуетна песен с Андреа и тръгна по участия. [caption id="attachment_103111" align="aligncenter" width="222"]Каката на Сузанита я попиля: Тя е объркано дете, но грешките са само нейни! (Още за скандала) - Снимка 2 Орхан Мурад с двете си дъщери и съпругата си[/caption] 14-годишната Сузанита харесва да е на гребена на цирка, стига той да й носи известност. Тя тръгна и по участия, като не спира да се кълчи и да прави неща, несъвместими с крехката си възраст. Но нейната сестра е диаметрално различна от нея. Тя не одобрява поведението на малката си сестричка. „Аз съм й сменяла памперсите. Не позволявам да се петни името на баща ми Орхан Мурад. Той е човек на честта и няма да направи нещо нередно. Но за съжаление в България на почит е скандала и Сузанита се подведе. Тя е едно объркано дете и не ми харесва това, което прави. Но щом обича медийните изяви, ще си носи сама последиците и ще си отговаря за действията. Нейните грешки са си само нейни. Аз съм против пошлостта и няма да обсъждам песента й”, написа на личния си профил Александра. И заяви, че не знае защо много хора мислят, че в едно семейство всички са еднакви. Тя се надява Сузанита да си върви по своя път, но да не петни името на баща им. Александра е доведена дъщеря на Орхан Мурад. Тя е от първия брак на майка й Шенай. И дори тя запознава родителката си с певеца. Малката Алекс поискала от майка си да я заведе на концерт на любимия й изпълнител-Орхан Мурад. След края на концерта му поискала автограф и го поканила на своя рожден ден. Той приема и така среща