Камелия отсвири Пайнер: Напуснах, за да съм свободна

https://kliuki.ws/zvezdi/kameliya-otsviri-payner-napusnah-za-da-sam-svobodna/188401 Kliuki.ws
Камелия отсвири Пайнер: Напуснах, за да съм свободна

Камелия заяви, че е напуснала компанията Пайнер и няма да ходи на турне тази годинаКамелия

официално обяви, че напуска Пайнер! Певицата проговори за турнето на музикалната компания, което за първи път ще стартира от години насам. Фолк звездата призна, че е вън от списъците, не заради решение на продуцента, а тъй като просто е аут от компанията. Изпълнителката споделила, че не иска да бъде повече използвана и си тръгнала с високо вдигнаха глава. „Не съм уволнена, свободна съм“, заяви певицата в отговор на въпрос, защо я отсвириха от турнето. Камелия сподели още, че е на седмото небе от радост и е изключително доволна от това развитие на нещата. [caption id="attachment_45955" align="aligncenter" width="300"]Камелия отсвири Пайнер окончателно Камелия отсвири Пайнер окончателно[/caption] Фолк дивата разказа също така, че е взела решението си след дълго и внимателно обмисляне. Но в крайна сметка решила, че не е честно компанията да я използва като златна кокошка. Всъщност част от причините Камелия да се откаже от мястото си в „Пайнер“ са зачестилите конфликти между нея и Митко Пайнера. Двамата от години са в сблъсък, а певицата никак не е доволна от факта, че постоянно е на втори план. От няколко седмици Камелия е напълно свободна и се радва, че няма да е част от турнето на Пайнер. Изпълнителката сподели, че независимостта й е особено важна за нея, а дали идеята й да се продуцира сама ще се окаже успешна, предстои да видим.