"Къртицата" стартира ударно втори сезон, участниците ще ядат живи скорпиони
"Къртицата" стартира ударно втория си сезон. Участниците в предаването ще нагъват живи скорпиони за „добре дошли“. Звезди и обикновени граждани, ще се изправят пред най-големите си страхове в риалити формата, а зрителите ще видят как Бориса Тютюнджиева, Александър Сано и Ивайла Бакалова се справят с едно доста необичайно меню—похапването на 36 живи скорпиона.
Никоя от звездите не знае какво предстои, тъй като пет дни преди финала вече са в пълна изолация. Актьорът Александър Сано още преди дни оповести, че му взимат телефона и следващите три месеца няма да има никакъв контакт с външния свят. Актьорът бе отведен с кола до хотел и оттогава е неоткриваем. В същото положение са Ивайла Бакалова, Илиян Киряков, Евгени Иванов и дори фолк певицата Роксана от „Гласът на България“. Бориса Тютюнджиева също бе отведена в хотел и поставена в изолация, а днес заедно с останалите ще прекрачи прага на бърлогата на Къртицата, пише Lifestyle.bg.
[caption id="attachment_40068" align="aligncenter" width="300"]
"Къртицата" посреща звездите с меню от скорпиони[/caption]
Актьорът Вини Джоунс също ще се присъедини към звездите в шоуто за няколко дни. Гост — звездата дори ще вземе участие в някои от силовите изпитания, но едва ли ще се навие да пробва менюто, на което участниците ще се насладят за добре дошли в „Къртицата“.
[caption id="attachment_40067" align="aligncenter" width="300"]
36 живи скорпиона ще изядат участниците[/caption]
Продуцентите обещават тази година много по-екстремно шоу, а звездите ще бъдат принудени, освен да се борят с тежките изпитания и за храната си. Както се оказа, този сезон храната и алкохола ще са силно ограничени, а участниците буквално ще воюват за всяко парче хляб.
Kristina Mileva
Остави коментар