Катя и Здравко от „Ритон” отпразнуваха Рубинена сватба
Катя и Здравко от дует „Ритон” са едно от най-стабилните музикални семейства. Макар любимите изпълнители на поколения българи да не са дарени с деца, те са заедно вече 40 години. И на 23 декември миналата година отпразнуваха Рубинена сватба. [caption id="attachment_119996" align="alignright" width="300"]
Катя и Здравко от "Ритон" отпразнуваха Рубинена сватба[/caption] По-миналата година музикалното семейство отбеляза с грандиозен концерт пък четиридесет години на сцената. За юбилея Здравко решил да зарадва съпругата си. Той й подарил колие от черни перли и същите обеци. Признал, че в кутиите й за бижута не открил подобни украшения и затова се изръсил солидно за изненадата. Като всяка уважаваща себе си жена Катя била луда по перлите. А черните били едни от любимите й, но досега не се наемала да направи този огромен харч. След като получила подаръкът, тя първо се шокирала, а после не спряла да обсипва с целувки и прегръдки съпруга си, доверяват близки до обкръжението им. В типичния си зевзешки стил Здравко заявил, че ако знаел, че сватбата им е рубинена, щял да мине по-евтино, я не да се изръси толкова много. Юбилярите имали същия ден участие, но вечерта вдигнали мощна наздравица с приятели. Домът на Катя и Здравко от „Ритон” винаги е отворен за любимите им хора. Звездното семейство коментира, че през повечето годишнини винаги са имали изяви на сцената и са пътували нанякъде. Но вечерта винаги са в компанията на любимите си приятели, за да вдигнат наздравица за празника. Още от началото на тази година дуетът е на работни педали.На 30 май им предстои грандиозен концерт в зала 1 на НДК, пише Пик. Катя и Здравко от „Ритон” подготвят изненада за почитателите си нов албум, в който вече са записали две от новите си парчета.
Людмила Велинова
Остави коментар