БИГ БРАДЪР НИ ИЗПЪРЗАЛЯ! Ето защо спечели Лестер

https://kliuki.ws/klyuki/big-bradar-ni-izparzalya-eto-zashto-specheli-lester/193535 Kliuki.ws
БИГ БРАДЪР НИ ИЗПЪРЗАЛЯ! Ето защо спечели Лестер

Зрителите не бяха активни в гласуването, продуцентите ги наказаха

Продуцентите на Биг Брадър не са очаровани от броя на СМС-ите, изпратени от зрителите. Доста повече били хората, гласували за участниците от ВИП Брадър. Явно Биг Брадър Ол Старс не се оказа толкова успешен, колкото се надяваше екипът на Нико Тупарев, писа Kliuki.bg. Съмненията, че зрителите не решават нищо, а само ги използват и заблуждават, се отразиха на [caption id="attachment_10173" align="alignright" width="300"]БИГ БРАДЪР НИ ИЗПЪРЗАЛЯ! Ето защо спечели Лестер Лестер е купонджия[/caption] крайния резултат. Сеирджии може и да имаше, но наивниците започнаха да намаляват прогресивно, което не е печелившо за шоуто. Служител на Нова телевизия разкрива, че продуцентите решават кой да си тръгне и кой да остане. Те залагали на определена линия на поведение и я използвали, докато е печеливша. Когато един участник стане безполезен и около него няма интрига, Големия брат го пращал да си ходи. Лестер пък не спечели шоуто случайно, въпреки че много зрители го харесаха. Найден е истинският победител, коментираха запознати веднага след шоуто. Продуцентите решиха, че е най-добре да спечели македонецът, за да дадат добър урок на зрителите. Предполагаше се, че зрителите ще недоволстват, но това не се оказа така. На много хора им беше все едно дали колата ще си остане в България, или ще се засили към Македония.