След шест години затишие продуцентите на Биг Брадър напълниха къщата с всякакви чудати същества
Зрителите на предаването са отвратени от типажите, които определят като най-долната утайка на обществото. Заради тази пасмина гледаемостта е силно снижена.
Вероятно и тази е причината водещите Алекс Богданска и Башар Рахал да взимат наполовина от хонорара, който в предишните епизоди получаваше Ники Кънчев.
Публиката не ги „диша“ и им се подиграва, но още в началото брадърите вдигнаха скандал до небесата. Но бесът им е оправдан, понеже Големия брат им изгори целия багаж.
Петър не бе съгласен да се раздели с куфара си, понеже в него имало играчка, която неговата дъщеричка му подарила, когато влизал в шоуто.
Това наруши правилото на Биг Брадър, всеки да остане без багаж в Къщата. Заради което последва наказанието-куфарите и всичките пътни чанти бяха запалени на всички, насред двора.
Разбираемо, съквартирантите побесняха. Най-гласовита обаче бе пухкавата Веселка Маринова. Тя се закани да съди продукцията, защото това било подигравка от страна на продуцентите.
Те нямали право да унищожават чуждите им и лични вещи, понеже имали материална стойност.Циркът предстои, какво следва оттук-нататък ще видим…
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар