Във всяка една правова държава бияч като актьора Юлиан Вергов нямаше да припари до телевизия
У нас обаче не само че не е наказан, а е напълно оневинен. И не само реабилитиран, ами обиколи всички риалити предавания по медиите, коментиран недоволни зрители.
„В други държави човек като Юлиан Вергов нямаше да припари до телевизионния екран. При нас обаче грее по всички канали. Затова младите виждат такива уродливи примери от известни личности и правят същото“, възмущават се в мрежата.
Припомняме, че колежката му Диана Димитрова го обвини в брутален побой на снимачната площадка.Това станало пред очите на колегите й, които обаче не я защитиха.Димитрова разкри още, че търпяла много грозно отношение към себе си, но в името на кариерата си, която тогава прохождала, издържала на целия този ужас.
Историята наистина е нечистоплътна и има две страни, но пък навсякъде другаде Юлиан Вергов нямаше да се мятка по екрана на телевизиите, камо ли да открива таланти. Както ще го прави в отново стартиралото предаване „България търси талант“.
„Готино е от първия ред да виждаш всички тези изключителни хора, техните номера, на една ръка разстояние. Аз очаквам да бъда зашеметен, да остана без думи, без дъх, да се забавлявам и да бъда вдъхновен от най-големите таланти на България“, кефи се бияча Вергов. В момента го гледаме в „Аз обичам България“, а скоро и по конкурентната медия. До него, редом ще бъде и шеметната Катето Евро, защото без нея купонът не става. Според злите езици майката на Сашо Кадиев отново е успяра да се „намърда“в журито, заедно с колегата си Юлиан Вергов.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар