Благо Джизъса го доказа отново
Шавливият ритнитопковец, който има четири деца от три различни жени, показа отново, за кой ли път, какъв баща е.
Най-голямото му отроче Давид стана на 12, но Благой Георгиев предпочете да го поздрави…само по мрежата. Той е от връзката му с бившата гимнастичка Христина Витанова, от която има и дъщеря.
От далеч, в нета, той изрече най-милите думи за сина си и разбира се, Бог да го пази. Само че в същата тази мрежа никак не му простиха, а буквално го разкъсаха от сарказъм.

„Благо, за кой ли път ни доказа какъв „прекрасен баща“ си. Наистина умееш да правиш деца, но това не е достатъчно. Не е важна бройката, а като станеш родител, да си до детето си, да го подкрепяш, да го съветваш, да му даваш…всичко. А ти си знаеш едно, жени, пак жени и ако може, деца“, попиляха го в нета.
Но изглежда на Благой Георгиев това е най-малката му грижа. Той дори не познава сина си Елай от татарката Есмер Омерова. Тя се зарече да го отгледа сама, отвратена от безскрупулността на спортягата.
Почти не вижда и сина си Благой-младши от плеймейтката Златка Райкова, а го е оставил изцяло на грижите на втория му татко-Карен.
Благо Джисъза е баща само по празниците и то чат-пат, когато му скимне да се покаже на добрия татко, убедени са всичките му бивши.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар