Бомба! Ето кои момичета печелят любовното шоу „Ергенът“ 4

https://kliuki.ws/klyuki/bomba-eto-koi-momicheta-pechelyat-lyubovnoto-shou-ergenat-4/239180 Kliuki.ws
Бомба! Ето кои момичета печелят любовното шоу „Ергенът“ 4

Няколко момичета остават в играта на „Ергенът“ накрая

Те ще бъдат и от двата лагера, на ергените Виктор Русинов и Мартин Николов-Елвиса. На финалната права ще се състезават Косара, Даниела, Мартина, Клаудия, Синтия, Ферай и Любомира.

Една от любимките на Мистър България-Бранимира, сама ще напусне шоуто, само седмица преди финала.

Студентката от Натфиз ще се почувства изолирана от момичетата, понеже те подозират, че преди шоуто Виктор и тя са имали връзка.Подозренията им са заради факта, че Виктор я кани в сватбарското риалити без предварителен кастинг.

А и самата Бранимира не изпитва почти никаква падалка по красивия ерген. След това Виктор Русинов ще „затопли отношенията си“ с Клаудия.

А стрелата на Купидон, пусната от Даниела, ще срази Мартин Елвиса. Играчът-плейбой ще падне в плен на писателката, а другата му фаворитка-Мартина ще бъде изолирана от него. Бившият на Емануела ще се дистанцира заради болезнената й ревност, която никак не е по вкуса му.

Косара, която също остава на финала, ще „тъче на два стана“. Тя ще си пада както по Виктор, така и по Мартин.Останалите моми в шоуто обаче са убедени, че дизайнерката не изпитва чувства към нито един от двамата мачовци. А тактиката й е да остане възможно най-дълго в шоуто.

Източник: Crimesbg.com