В петият сезон на „Ергенът“ нещата се объркаха тотално
Схемата е същата, както в предходния сезон на любовното шоу. Ергените са три, много моми се борят за тях, а мястото пак е вилата в Шри Ланка.
Само че преди края на предаването двама от ергените изявиха желание да си тръгнат по-рано от островната държава. И причината, която изтъкнаха бе, че са „намерили“ любовта и искат да напуснат заедно с момата, която е сграбчила сърцето им. Това са Стоян и Крис, които искат да се отправят към домовете си заедно с избраниците им.
Но в сватбарското риалити остава последния, най-малкия и както стана ясно снощи, най-глуповатия-Марин.За неговото внимание обаче се борят две от момите, които се имат за „интелектуалки“ извън риалито.
Войната за вниманието на ергена се води от Михаела и Румяна. Снощи обаче Марин Станчев избра да отиде на индивидуална среща с Румяна. Изоставената Михаела започна да бълва „огън и жупел“ от омраза, като в един момент се осъзна, че това се гледа на камерите и „сви платната“. След което напълно смени тактиката, като се кълнеше, че никога не е агресирала така в живота си извън шоуто.
Съперницата й за сърцето на Марто обаче бе на различно мнение. По думите й Михаела е действително злобно същество, което отказва да приеме, че не е предпочетена от ергена. Дали двете моми ще се „хванат за косите“, тепърва ще видим.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар