Бомба! Люси Дяковска става кмет на Плевен

https://kliuki.ws/klyuki/bomba-lyusi-dyakovska-stava-kmet-na-pleven/261744 Kliuki.ws
Бомба! Люси Дяковска става кмет на Плевен

Певицата Люси Дяковска е категорична, че ще се кандидатира за кметското място

Това огненокосата музикантка ще направи на изборите за градоначалник през следващата година.

Дяковска е част от немската група „Ноу Ейнджълс“ и днес празнува своя 50-годишен юбилей.

„Кожата ми е остаряла, но харесвам външни яси вид.Понякога имам болежки в гърба и коляното, но тези съпътстващи симптоми са неизбежни. Но все още се чувствам млада“, заяви певицата в интервю пред германското издание „Билд“.

Певицата призна, че само веднъж си е слагала ботокс през 2021 година, когато нейната група се завръща на сцената след десетгодишна пауза. Но от тази манипулация не се почувствала никак комфортно, физиономията й била като застинала, не издавала никаква емоция, затова няма никакво намерение да го прави отново.

От същата година тя управлява и хотел в Плевен, като немското списание подчертава, че певицата „живее втори живот“ в родината си.

„Искам да оставя нещо значимо след себе си. Всяко година това мое желание нараства. Станах много социален човек и искам да подобря живота на съгражданите си. Това е важно за мен, както и за служителите ми, които получават най-доброто отношение.Хотелът, както и съседния природен парк искам да станат дело на живота ми“, споделя певицата.

Източник: Crimesbg.com