Певицата Люси Дяковска е категорична, че ще се кандидатира за кметското място
Това огненокосата музикантка ще направи на изборите за градоначалник през следващата година.
Дяковска е част от немската група „Ноу Ейнджълс“ и днес празнува своя 50-годишен юбилей.
„Кожата ми е остаряла, но харесвам външни яси вид.Понякога имам болежки в гърба и коляното, но тези съпътстващи симптоми са неизбежни. Но все още се чувствам млада“, заяви певицата в интервю пред германското издание „Билд“.
Певицата призна, че само веднъж си е слагала ботокс през 2021 година, когато нейната група се завръща на сцената след десетгодишна пауза. Но от тази манипулация не се почувствала никак комфортно, физиономията й била като застинала, не издавала никаква емоция, затова няма никакво намерение да го прави отново.
От същата година тя управлява и хотел в Плевен, като немското списание подчертава, че певицата „живее втори живот“ в родината си.
„Искам да оставя нещо значимо след себе си. Всяко година това мое желание нараства. Станах много социален човек и искам да подобря живота на съгражданите си. Това е важно за мен, както и за служителите ми, които получават най-доброто отношение.Хотелът, както и съседния природен парк искам да станат дело на живота ми“, споделя певицата.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар