Бойко Василев е в ледени отношения с големия си син
Мистър „Панорама“ наскоро отпразнува 54-та си годишнина, но само в компанията на втората си съпруга Албена и общия им син Георги.
За това се похвали известния водещ в социалната мрежа.Първородното момче на Василев е от първия му брак с чаровната Адриана.
Двамата се разведоха през 2016 година, а разводът им бе доста скандален.По това време Васил бе в тревожната тийнейджърска възраст. Разводът на родителите му се отрази зле на момчето, а то избра да остане да живее при майка си.

Журналистът му плащаше издръжка. Въпреки че от развода на мистър „Панорама“ и първата му съпруга са минали осем години, двамата са като врагове, не се поглеждат, не комуникират.
Малко след развода Бойко Василев се заплесна по 12 години по-.младата от него колежка от БНТ-Албена Колчакова.
Много скоро след това двамата заживяха под един покрив, а в началото на коронавирусната пандемия се взеха на тайна церемония. На сватбата сина му Васил също не бил поканен.

Момчето било жестоко обидено на татко си и не искал да приеме мащехата си.
„Васил прие тежко развода на родителите си. Той се надяваше татко му и майка му да се съберат отново, но след като Бойко хлътна по друга жена, той не успя да преглътне това.
А и татко му нищо не прави, за да се сближат. Буквално е отдаден на второто си семейство и на втория си син, а големия все едно не съществува“, разкриват близки до първата му съпруга.
Източник: Crimesbg.com
Люси
Остави коментар