Брадърката Беба Янева се оказа работещо момиче
Тя категорично отрече да е компаньонка, нито че си вади парите като „обслужва“ богати чичаци.
„Не съм момиче, което ще си легне с мъж за пари, пък било то и за два бона!Не спирам да работя и ми прави удоволствие да се развивам, а не да разчитам само на „женската енергия“, заяви брюнетката.
Брадърката е категорична, че не е като Даниела Рупецова, нито чака мъж да я храни, издържа или да обслужва богаташи. Тя върти салон за красота, пробва се като певица и репортерства в онлайн издания.
„На всички, които ме познават им е ясно, че съм мъжко момиче. Такива лигавщини, които плещеше Даниела Рупецова в „Ергенът“ са най-малкото нелепици и пълни безумия. Разбира се, родената в Чепеларе мома може да си живее както си иска, само че ние пък можем също да коментираме нещата, които ни харесват или не“, заяви Беба.
Тя обаче не пожали и Мартин Елвиса, въпреки че повече одобряваше неговата игра в любовното шоу. Обаче е категорична, че ако богаташа е мъж на място, няма така да хули и да се нахвърля върху жена, която преди това е избрал за годеница и уж яростно я бранеше от всички.
За себе си казва, че все още е с гаджето си Велин и двамата се разбират идеално.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар