Брадърката Беба Янева попиля Даниела Рупецова! Не пожали и Мартин Елвиса

https://kliuki.ws/klyuki/bradarkata-beba-yaneva-popilya-daniela-rupecova-ne-pozhali-i-martin-elvisa/245296 Kliuki.ws
Брадърката Беба Янева попиля Даниела Рупецова! Не пожали и Мартин Елвиса

Брадърката Беба Янева се оказа работещо момиче

Тя категорично отрече да е компаньонка, нито че си вади парите като „обслужва“ богати чичаци.

„Не съм момиче, което ще си легне с мъж за пари, пък било то и за два бона!Не спирам да работя и ми прави удоволствие да се развивам, а не да разчитам само на „женската енергия“, заяви брюнетката.

Брадърката е категорична, че не е като Даниела Рупецова, нито чака мъж да я храни, издържа или да обслужва богаташи. Тя върти салон за красота, пробва се като певица и репортерства в онлайн издания.

„На всички, които ме познават им е ясно, че съм мъжко момиче. Такива лигавщини, които плещеше Даниела Рупецова в „Ергенът“ са най-малкото нелепици и пълни безумия. Разбира се, родената в Чепеларе мома може да си живее както си иска, само че ние пък можем също да коментираме нещата, които ни харесват или не“, заяви Беба.

Тя обаче не пожали и Мартин Елвиса, въпреки че повече одобряваше неговата игра в любовното шоу. Обаче е  категорична, че ако богаташа е мъж на място, няма така да хули и да се нахвърля върху жена, която преди това е избрал за годеница и уж яростно я бранеше от всички.

За себе си казва, че все още е с гаджето си Велин и двамата се разбират идеално.

Източник: Crimesbg.com