Чалга певица от миналото разбуни кошера
Сани, която изпя култовото парче „Ах, банана“, отдавна е извън сцената и чалга музиката. 49-годишната изпълнителка се е оттеглила от десетилетия от музикалната кариера и води доста по-спокоен и различен живот от този на колежките си от поп фолка.
Сани призна, че не изпитва носталгия по кариерата си, която прекъснала сама. В началото се чувствала на върха, радвала се да е известна и да пее пред публика.
Но с времето разбрала, че не тя самата, а други контролират живота й, което изобщо не й допаднало.
„В началото всичко беше „цветя и рози“, бях като опиянена от известността. Но с времето разни продуценти започнаха да ме третират като „момиче на повикване“.
Караха ме постоянно да си търся спонсори и все едно ме бутаха да спя с дърти богаташи, за да си осигуря пари за клипове и тоалети. Това ме отврати жестоко и затова реших да сложа край на кариерата си“, връща назад лентата екс певицата.
Сега твърди, че добре разпознава хората и техните „задни“ намерения. Затова се е обградила само с такива, които са стойностни и на който има вяра. Най-много се радва, че е успяла да остане приятелка с порасналата си дъщеря.
С думите си Сани „разбуни кошера“ на чалгата и интересно как биха реагирали нейните колежки от „зората на чалгата“?
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар