Чудо! Зрителите си искат обратно пухкавия Геро

https://kliuki.ws/klyuki/chudo-zritelite-si-iskat-obratno-puhkaviya-gero/233975 Kliuki.ws
Чудо! Зрителите си искат обратно пухкавия Геро

Геро се появи в студиото на Нова телевизия тази сутрин

Герасим Георгиев бе гост на предаването, за да разкаже как се чувства след драстичното отслабване.Той е свалил невероятните 60 килограма и изобщо не прилича на себе си.

Въпреки яростната съпротива на зрителите, че това не е стария симпатяга и завзек- пухкавелно, а съвсем друг човек, той парира всички. Изненадващо комикът заяви в прав текст, че се чувства повече от отлично в „новата си обвивка“.

„Къде отиде стария Геро? Искаме си го“, обаче продължиха да настояват зрителите и да не приемат думите му.

Само че Герасим не се предаде на хорското мнение, а заяви нещо интересно, като шокира всички.

„Не се подложих на операция от естетични съображения ,а от медицински. Сложиха ми на стомаха байпас.

Преди бях дебел, имах високо кръвно до небесата, отключих и диабет, и още какви ли не болести, с които нямам намерение да занимавам аудиторията.

Затова легнах под ножа. Щастлив съм, че операцията мина перфектно и сега се чувствам отлично. Не ми ли личи?“, в типичния си стил отговори Геро.

Зрителите все пак му стискат палци да не залитне по другата крайност-да продължи да отслабва. Защото както наднорменото, така и теглото под нормата са особено опасни за здравето.

Източник: Crimesbg.com