Цветелина Грахич пак се наджукли във Фейсбук!

https://kliuki.ws/klyuki/cvetelina-grahich-pak-se-nadzhukli-vav-feysbuk/188343 Kliuki.ws
Цветелина Грахич пак се наджукли във Фейсбук!

Цветелина Грахич блесна с ново селфи в социалната мрежа

[caption id="attachment_46577" align="alignright" width="225"]Цветелина Грахич Цветелина Грахич лъсна в ново култово селфи[/caption]

Цветелина Грахич пак го направи! Певицата на Слави Трифонов се наджукли за поредното култово селфи, на което е без дрехи. Снимката изглежда, че е направена след баня. Босненката е сред най-активните известни личности в ъв Фейсбук. Почти всеки ден може да се видят актуални снимки на миньончето, което от известно време насам афишира връзката си с ромския певец Кристиян.

"От 350 снимки - 349 са наджуклени.", бъзикат се феновете на Грахич в социалната мрежа. Повечето от тях се радват на изцепките на Цвети, но се намират и много такива, които я критикуват.

"Не е нормално да си толкова разюздана, момиче. Показвай повече класа и се сдържай с глупостите и лиготиите!", пишат критиците й.

В момента Цветелина Грахич следи и световното по футбол като показва пристрастията си към родната Босна и Херцеговина. Певицата стиска палци за сънародниците си и публикува снимки на националния отбор. Tя дори се била хванала на бас със Слави Трифонов, че тимът ще успее да прескочи груповата фаза на Мондиала в Бразилия. Дългия бил убеден, че ще отпаднат още в групите и няма да могат да се преборят с конкуренцията на Аржентина, Нигерия и Иран.