DJ Мартен с първи коментар за драмата с Джокович и Камелия

Джокович, Гришо, Камелия и DJ Мартен са тема номер 1 в България

https://kliuki.ws/klyuki/dj-marten-s-parvi-komentar-za-dramata-s-dzhokovich-i-kameliya/230620 Kliuki.ws
DJ Мартен с първи коментар за драмата с Джокович и Камелия

Мария Цънцарова запита  DJ Мартен какво се е случило по време на събитието с Джокович и защо всички  в социалните мрежи говорят за това  в сутрешния блок на bTV.

Той я нападна, че не задава  правилните въпроси в момента. Поиска да каже какво се случи и спомена, че всички са много щастливи от това.  С думите си той и раздразни водещата.

"Какво ни е на въпроса?", попита го остро тя.

Той сподели, че е  голям фен на Джокович, както и на Григор  Димитров, който е страхотен тенисист. Според него много е еволюирал в поддържането на формата си.

За него е невероятна чест, че са го  поканили на това събитие.  Подготвял  се и попаднал на едно интервю на Джокович, за "Вог", където казва, че любимата му песен е Easy Lover. Припознал музикалните вкусове, защото се интересувал какво харесва този човек и целият му сет бил

"В залата на Новак Джокович и Григор Димитров и вие си мислите, че аз решавам какво ще пускам", попита той.

"Никой не оставя такова решение в моите ръце. Имам изявление от мениджмънта на Григор Димитров, че са много доволни от аранжимента", заключи диджеят.

„Просто реши,че това е неговият звезден миг! Мега селска проява! Жокера му се моли поне 3 пъти!“ – коментират в мрежата.

„DJ Мартен какво се правиш на голям играч? Да не ти припомня как презентираше фолкдивата Андреа , та дори и пригласяше. Може би ако те беше "помолил" Кобрата щеше да пуснеш песента!“

 

 

Източник: blitz.bg