Дори и бебетата не вярват! Нора Недкова се обяви за напълно натурална (Още безумия)

https://kliuki.ws/klyuki/dori-i-bebetata-ne-vyarvat-nora-nedkova-se-obyavi-za-napalno-naturalna-oshte-bezumiya/261790 Kliuki.ws
Дори и бебетата не вярват! Нора Недкова се обяви за напълно натурална (Още безумия)

Нора Недкова или е започнала да забравя, или отново не знае какво говори

Позастаряващата плеймейтка е една от звездния отбор в „Хелс Китчън“, въпреки че кулинарните й умения са на кота нула.

Тя обяви пред шашнатия шеф Виктор Ангелов, че е напълно натурална и няма нищо подобрено, чрез естетични корекции, по себе си. Според клюките тя упорито сваля строгия топ готвач, когото е обявила на всеослушание за „страхотен мъж“, но той видимо бяга от нейната настойчивост.

Вероятно Норчето, която не блести с интелектуален потенциал е решила, че така ще впечатли звездния кулинар. Той обаче й припомни за дългите екстеншъни в косата, а тя „дълбокомислено“ заяви, че „косата си купувала сама“.

Да се смееш ли, за главата ли да се държиш?! Само че при участието си във ВИП Брадър същата Нора надълго и нашироко обясняваше за пластичните си операции. Дори посъветва Диона да се подложи на радиочестотен лифтинг, който щял да изтрие бръчките.

Тя самата се подлагала на такъв. Изфука се, че коригирала носа, скулите, брадичката,челото си. Натъпкала устните с хиулорон, а силиконът в гърдите е нещо напълно обичайно за чалгарките и плеймейтките.

В Къщата на Големия брат Нора Недкова не спря да се хвали с пластичните си операции и процедурите, на които се подлага нон-стоп. А сега, в Кухнята на Ада, услужливо забрави какви ги е плещела преди, за да се хареса на шеф Ангелов.

„Само че не само топ готвача и водещ на кулинарното шоу, а дори и бебетата не биха й повярвали на тези безумия“, категорични са феновете на готварското предаване.

Източник: Crimesbg.com