Джаро оплю "Четвърта власт"!

https://kliuki.ws/klyuki/dzharo-oplyu-chetvarta-vlast/189760 Kliuki.ws
Джаро оплю "Четвърта власт"!

"Четвърта власт" остава без втори сезон, обявиха го за абсолютен провал

[caption id="attachment_35578" align="alignright" width="300"]И Джаро се произнесе за провала на "Четвърта власт" И Джаро се произнесе за провала на "Четвърта власт"[/caption] Актьорът Михаил Билалов проговори за ролята си в издънката на БНТ - "Четвърта власт". Актьорът сподели, че ще защитава лентата, въпреки множеството критики към нея, защото все пак е част от екипа. Въпреки това, Джаро от "Под прикритие" си позволи да оплюе сериала. Според Билалов, ако "Четвърта власт" имаше свестен диалог, щеше да се получи многоpo-добре. Същото важало и за режисурата. "Филмът имаше изключително добра сценарна база и работа вече на режисьорите, сценаристите и диалогистите е да го направят добре. Те не го направиха добре.", изпусна се Билалов. По всяка вероятност "Четвърта власт" няма да има втори сезон, но за сметка на това "Под прикритие" се завръща до няколко седмици и има огромна вероятност да бъде удължен за пети сезон.