Джан- Микеле Рата и любовта на Габриела от „Ергенът: Любов в рая“ бе като приказка
Момата напусна любовното шоу заради полуиталианеца, когото изгониха заради грубо поведение спрямо кметския син Орлин Живков.Двамата заживяха заедно и не спираха да тръбят, че са сродни души и родени един за друг.
Любовта им обаче не продължи дълго и те се разделиха, като Джан-Микеле обяви бившата си, че не това, което показвала и била обсебена само и единствено за себе си. При положение, че напусна сватбарското риалити заради него…Мнозина обаче заподозряха, че Рата не само я ревнувал, ами и упражнил юмруците си над нея.

Само че тези дни гръмна новината, че Габито се е събрала с ергена от четвъртия сезон на любовното шоу Виктор Русинов. Синеокият чаровник си тръгна от продукцията с младата актриса Любомира, но много скоро се парясаха с гръм и трясък.
„Не съжалявам, съм бил шута на бившата си.Сега имам жена, която много харесвам и ще видим дали ще се получи“, малко грубовато се изказа за Бубето русокоското. И се щракна в гореща фотосесия не с коя да е, ас бившата на Джан-Микеле Рата-Габриела.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар