Елен Колева искрено и лично: Бях на дъното и се спасих!

https://kliuki.ws/klyuki/elen-koleva-iskreno-i-lichno-byah-na-danoto-i-se-spasih/241163 Kliuki.ws
Елен Колева искрено и лично: Бях на дъното и се спасих!

Елен Колева призна тежката истина за себе си

Актрисата изживяла изключително труден период, който успял да я запрати на дъното, но се спасила. И то, защото повярвала в себе си. След като дълго време отсъстваше от театралната сцена, синеочката от Монтана е готова отново да стъпи там.

Актрисата, която скоро ще стане на 40, е претърпяла огромна трансформация. Въпреки че няма мъж до себе си и все още не е станала майка, тя вярва в бъдещето и вече смело гледа напред.

„Имах зависимост от алкохол, цигари и други неща. Но най-съществената ми трансформация се случи, след като бях във връзка с човек, който повлия негативно на кариерата ми на актриса.

Тогава се случи най-тежкото, започнах да губя възможностите си. Въпреки че преминах през ада,  успях да се върна към истинската си същност“, говори открито и откровено брюнетката.

Елен Колева става жертва на физически и психически тормоз,който силно разклаща психиката й и той продължил цели десет години.

След това следва период на откъсване от киното, светския живот и отдаване на духовното. Прекръства се на Елена Калевска.

Тогава се сблъсква с космоенергетиката. Това е единствения научен метод извън медицината. Тя има и кипат да я практикува.

Тази практика й дава възможност да постигне пълна хармония между вътрешния си мир, външния свят, интелекта и перфектната си визия.

Вече е готова да послуша съвета на майка си и да не излага личния си живот на показ. Въпреки че в звездната й карма е заложено да не й върви с мъжете, Елен Колева все още вярва в истинската любов.

Източник: Crimesbg.com